Меню Закрити

Учениця 11-Б взяла участь у у проєкті “School of Resilience”

Після початку повномасштабного вторгнення українці зіштовхнулись з багатьма викликами.
Всім нам довелось змінитися, адаптуватися, стати сильнішими та більш гнучкими. Ми відмовилися від багатьох звичних речей.
Проте, я впевнена, що в нас не зникло бажання шукати себе, розвиватися, рухатись вперед і змінювати себе та свою країну. Саме тому я вирішила заповнити аплікаційну форму на проєкт «School of Resilience», бо це була можливість відвернутися від жахливих новин , відпочити й дізнатись нову для себе інформацію. Я навіть не очікувала, що зможу пройти відбір і провести 10 днів у Німеччині, але як виявилось удача була на моєму боці.

Місія цього проєкту була розвинути лідерський потенціал та надати підліткам можливість отримати навички для саморозвитку в сучасних реаліях: критичне мислення, самопрезентація та риторика.
Ми мали цікаві зустрічі з парламентарями Німеччини, слухали пізнавальні лекції, мали відео-зустріч з Володимиром Кличко, відвідали міжнародні організації SAP i BASF-SE , були вболівальниками на футбольному й хокейному матчах, написали власну «Конституцію стійкості», і звісно мали змогу прогулятись містом Гайдельберг.

І, мабуть, найважливішим стало те, що ми змогли організувати класне ком’юніті, знайти друзів з різних куточків України, бо проєкт об’єднав усі регіони від Заходу до Сходу, Півночі та Півдня. Разом ми сильні й слід боротись за свої мрії, саме таким було гасло фонду «Klitschko foundation», який організував нам цю поїздку.

Тому моя порада учням буде така:

«Завжди використовуйте свій шанс , навіть якщо це здається не можливим, бажаю всім успіху і стійкості».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *