Меню Закрити

Герої не вмирають – урок-реквієм пам’яті Степана Тарабалки

14 березня 2023 року в ліцеї відбулося освячення пам’ятного куточка і урок-реквієм до річниці загибелі учня гімназії, Героя України Степана Тарабалки.
До ліцею в цей день завітали родина Степана, бойові побратими, курсанти та заступник директора Надвірнянського військового ліцею, у якому навчався Степан; представники Повітряних Сил ЗСУ.
Степан Тарабалка боронив небо України від повітряних атак від початку повномасштабної збройної агресії РФ. Виконав не одне польотне бойове завдання, яке врятувало життя сотень українців. Тарабалка Степан Іванович за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно нагороджений медаллю України «За бойову відвагу», орденом «Золота Зірка» і званням Героя України.
Пам’ятний куточок освятив катехит ліцею о. Володимир Касіян.
Над проєктом по вшануванню пам’яті Героя України працювали учні та батьки 7-А класу, класний керівник Ткачук І.С.
Адміністрація ліцею вдячна за сприяння і допомогу у художньому оформленні куточка п. Мирославу Ясінському, фірмі «Ейпілайт» – директор А. Пономаренко, всім учням і батькам за матеріальну підтримку проєкту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *