Меню Закрити

МАН-2022. Нові перемоги наших ліцеїстів

20.01-21.01.2022 року наші учні взяли участь у I етапі Всеукраїнського Конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Ними були представлені та успішно захищені без зауважень науково-дослідницькі проєкти в секціях “англійська мова” та “медицина“.

Свої перші наукові розвідки в секції “англійська мова” захищали:

  • Пацай Ірина, учениця  9-Б класу (керівник Яремчук І. М.), тема роботи “Латинські сентенції в англійській мові: історія трансфорацій”;
  • Козік Катерина, учениця 10-А класу (керівник Ткачук І. С.), тема роботи “Дискурс-аналіз пісень Боба Ділана у контексті історії США 1960-80-х років”;
  • Данилюк Аліна, учениця 11-А класу (керівник Перцович Д. Н.), тема роботи “Англійська лексика моди 20-21 століть: історія розвитку і змін”.

У секції “медицина” власні напрацювання представила учениця 11-А класу Прокоп’як Анна (керівник Гриджук В. Д.). Тема роботи “Прикладна кінезіологія і contemporary dance: від знання законів руху тіла до реабілітаційних процедур”.

Уперше в Коломиї в секції “англійська мова” захищалися три роботи учнями одного закладу з різних вікових груп і вперше була представлена робота в секції “медицина“. Членами журі була високо оцінена якість підготовки робіт наших ліцеїстів, їхні вміння вести науковий діалог.

Тож бажаємо наших юним науковцям і їхнім керівникам успіхів у наступному II (обласному) етапі Конкурсу-захисту МАНУ! Ми віримо в Вас і дякуємо за працю, натхнення і цілеспрямованість, з якою Ви досягаєте своїх висот і прославляєте наш заклад!