Проективний тест на визначення домінуючих потреб
“В які двері Ви б увійшли?”

1. Шлях свободи. Для Вас важливі незалежність і вільний простір. Ви самі творець свого життя. Перш, ніж зробити які-небудь висновки, Ви зазвичай розглядаєте всі можливі варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми. Ви напористі і вперто досягаєте поставлених цілей. Ви вмієте розумно використовувати час і радіти життю.
2. Ваша стежина – це ваш власний маленький світ, де немає місця зайвим людям. Вам комфортно наодинці з собою. Ви направду любите своїх друзів, але Вам час від часу, як ковток води, просто потрібний особистий простір.
3. Вас чекає море позитиву. Ви не мислите свого життя без азарту, краси і пригод. Ви не переносите нудьгу. Ви завжди вчитеся і дотримуєтесь принципу: «Вік живи – вік учись».
4. Вас чекає безліч захоплюючих подій і пригод. Ви майже завжди намагаєтесь спробувати що-небудь нове. Можливо, Ви навіть дещо імпульсивні і рідко задумуєтесь над можливими наслідками ваших вчинків. Ви свого роду порушник правил, але оточуючі захоплюються вашою харизмою і любов’ю до гострих відчуттів.
5. Ваші двері відкриті для всіх бажаючих. Для Вас важливі мир, спокій і природня краса. Вас цікавить не так ціль, як шлях до неї. Ви пливете за течією і намагаєтесь будь-якою ціною зберегти стабільність. Ви завжди намагаєтесь уникати драми.
6. Ви обрали шлях миру і спокою. Самотність, тишина і обачливість – вірні друзі на вашому життєвому шляху. Ви дотримуєтесь принципу “Старий друг кращий нових двох”. Ви справжній правдошукач. Ви зажди шукаєте сенс життя. Протягом всього життя Ви відкриті для нових знань. Ви певною мірою мислитель і філософ.