Пасічник Христина

     Книжки приходять у світ, як діти. Вони виношуються авторами в лоні серця і народжуються для Бога і людей із цього ж лона.
     У книги, яку ви тримаєте в руках, також своя біографія, свій шлях до читача. Вона зачиналася із співанок нашого народу, деякі з котрих сягають ще дохристиянського періоду. А прийняла ці співанки у своє серце проста сільська жінка, мама авторки, яку обдарував Господь великим працелюбством і лю¬бов'ю до співу. Мені напрочуд приємно згадувати її, бо це одна із гілочок і мого роду. Адже моя бабуся Ганна також колись так високо і чисто виводи¬ла журливої чи веселої у домі цих людей.
     «Не збирайте собі скарбів на Землі», — читаємо в Біблії.
     А пісня — це скарб нетлінний, який зібрано на Небі за багато тисяч років. І ця книга — це просто час ще одній краплиночці з Неба прорости між людьми.
     Можливо, ви скажете: сумна українська народна пісня. То проживіть кожну по-новому: на місці зради засійте вірність, на місці непорозумінь у родинах — всепрощення, а замість байдужості хай буде прагнення змінити себе і цей світ на краще. Ви чуєте, з глибини віків цього просить навіть пісня!
     Із уст своєї матері записала майже кожну авторка цієї книги. Ви маєте унікальну можливість познайомитись з українськими народними піснями різної тематики, прочитати по кілька варіантів деяких пісень, заспівати одра¬зу ж, маючи ноти до кожної.
     Нехай радість за новонароджене дитя-книжку не покидає вас. Хай зішле Господь многая і благая літа дорогій авторці, всім людям, які причетні до видання цієї книги, і нашому співучому українському народу!
Алла Кох,
письменниця, вдячна сестра авторки
Кох Алла
(вчитель української мови та літератури)

Псічник Христина
(вчитель української мови та літератури)

Цепла Любов
(заступник директора)